Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
Apdovanotas balandžio mėnesio geriausias žaidėjas – Julius Virvilas

Apdovanotas balandžio mėnesio geriausias žaidėjas – Julius Virvilas

gegužės 14

Optibet Pirmos lygos bendruomenės nariai balsuodami ir rinkdamiesi iš trijų potencialių kandidatų turėjo galimybę patys išrinkti jų nuomonę geriausiai pasirodžiusį žaidėją per balandžio mėnesio laikotarpį. Juo tapo 17-metis Be1 NFA atstovas Julius Virvilas, savo tiesioginį oponentą Arną Spyčių iš FC Neptūno aplenkęs vos 6 balsais. Trečiasis liko Marijampolė city žaidėjas iš Japonijos – Tamochika Obara

Balandžio mėnesis Juliui buvo itin sėkmingas periodas aikštėje. Jis per ketverias rungtynes sugebėjo praleisti tik vieną vienintelį įvartį prieš FK Ekrano ekipą ir net trijose rungtynėse išsaugojo sausus vartus. Kartu su komanda jis pasiekė dvi pergales ir dvi lygiąsias.

Pats Julius pasidalino mintimis apie savo emocijas ir mintis po šio apdovanojimo.

– Papasakok trumpai apie savo karjerą futbole.

– Mano karjera futbole prasidėjo Gargžduose būnant penkerių metų, o sulaukus 13 metų atsirado galimybė išvažiuoti ir toliau tobulėti į Be1 Nacionalinę futbolo akademiją, kur esu ir dabar.

– Kaip vertini savo progresą Be1 NFA akademijoje?

– Manau progresas tikrai yra, lyginant nuo pat pradžių, kai atvykau į Be1 NFA. Žiūrint į tai kad per 2 metus pavyko nuo U19 čempionato pakilti iki Pirmos lygos ir dabar Pirmoje lygoje taikytis į aukščiausias vietas.

– Ar turi nusistatęs kokią rutina prieš rungtynes ar treniruotes?

– Treniruočių dieną kaip ir įprastai ryte keliauju į salę, po salės į mokyklą, po mokyklos vakare į treniruotę, o vakare po treniruotės vėl į treniruoklių sąlę. Taip ir praeina kiekviena paprasta diena. Varžybų dieną ryte išeinu į Ąžuolyną pasivaikščioti ir tuomet keliauju į rungtynes.

– Kokios emocijos apima gavus Optibet Pirmos lygos balandžio mėnesio žvaigždės apdovanojimą?

– Emocijos geros, džiugu gavus apdovanojimą, tuo pačiu džiugu ir už komandos gynėjus, kurie ženkliai prie to prisidėjo. Taip pat džiaugiuosi už trenerius ir jų indėlį treniruotėse, būtent dėl to ir gavosi tokie rezultatai.

Trumpas vaizdo klipas apie Julių Virvilą: