Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
„Augu futbole“ dalyviai puikiai įsitraukė į Plungės „Babrungo“ komandą

„Augu futbole“ dalyviai puikiai įsitraukė į Plungės „Babrungo“ komandą

balandžio 21

„Augu futbole“ projektas ir toliau didina apsukas. Šįkart pristatome Plungės „Babrungo“ ekipos ambasadorius Augu Futbole projekte – tai Julius Gerdauskas ir Erikas Pakštys, kurie dalinasi savo patirtimi kaip jiems sekėsi integruotis į klubą ir su kokiais iššūkiais teko susidurti pirmosiomis dienomis.

Vienas iš projekto dalyvių Julius Gerdauskas pasidalino savo patirtimi kaip sekėsi integruotis į klubą ir su kokiais iššūkiais teko susidurti pirmosiomis dienomis.

„Visas šitas projektas prasidėjo tuo, kad dalyvių susitikime, pamačiau, jog jame dalyvauja ir Erikas, su kuriuo bendraujame nuo mažens. Kai projekto vadovas paskelbė klubų atstovus, mus, lyg tyčia, kartu su Eriku priskyrė Plungės „Babrungo“ klubui. Dėl to asmeniškai labai apsidžiaugiau, nes gerai žinant kolegą pradėti darbus yra daug lengviau. Laukdami skambučio iš „Babrungo“ klubo vadovų šiek tiek nerimavome, kiek Plungės klubui būsime įdomus. Tačiau tik sulaukę skambučio nudžiugome, nes klubas prisipažino, kad pagalbos tikrai reikia. Norėjome iš kart kažkuo prisidėti, o sekančią dieną, kaip tik Plungėje vyko rungtynės. Žinojome, kad nuvykti į rungtynes mums nepavyks, todėl pasitarę su Eriku, nusprendėme, kad po rungtynių reikėtų „Zoom“ platformos pagalba pakalbinti kurį nors komandos žaidėją.

Labai smagu, kad Erikas pažinojo Mantą Rusį. Pakankamai greit galėjome susitarti, kad pastarasis sutiktų pakalbėti su mumis, nepaisant to, kaip baigsis rungtynės. Su jauduliu teko laukti rungtynių, nes neižinau kaip būtų vykęs interviu, jeigu Plungės ekipa būtų pralaimėjusi. Laimei, Plungės ekipa jau po pirmojo kėlinio į rūbinę išėjo laimint rezultatu 4:0. Prieš prasidedant pokalbiui, sužinojau, kad prie pokalbio prisijungs ir Manto brolis Rokas, o tai tik padarė pokalbį dar spalvingesnį. Pats prieš pokalbį buvau neramus, nes pirmą kartą tokiu būdų teko vesti pokalbį, visiškai nepažystant žaidėjų, bet broliai buvo tobuli pašnekovai. Vėliau didelį darbą nudirbo kolega Erikas per naktį sumontuodamas video ir galutinis rezultatas gavosi toks, kokį dabar matote Plungės ekipos Facebook paskyroje. Kalbant apie tolimesnius darbus, tai tikrai planuojame pratęsti pokalbius nuotoliniu būdu ir kiek įmanoma labiau supažindinti Pirmos lygos bendruomenę su futbolo klubu „Babrungas“. Taip pat planuojame apsilankyti Plungėje ir pristatyti dar daugiau medžiagos iš klubo vidaus“, – plačiai apie savo patirtį papasakojo Julius.

Mintimis apie darbų pradžią „Augu futbole“ projekte taip pat pasidalino ir Erikas Pakštys.

„Kadangi su Julium esame gerai pažįstami jau daug metų, darbus pasiskirstėme gana greitai. Viena iš pagrindinių problemų su kuria susidūrėme tai tinkamos technikos neturėjimas video montavimui. Visas procesas užtruko per ilgai, todėl nespėjome sumontuoti taip, kad patiems nekiltų priekaištų. Šią problemą reikės kuo greičiau išspręsti, nes ateityje planuojame daryti daugiau video reportažų. Taip pat turime ir daugiau idėjų kaip pagyvinti klubo veiklą tiek pagrindinėje komandoje, tiek visoje klubo piramidėje. Jas aptarsime su „Babrungo“ klubo atstovais ateityje“, – savo planais pasidalino Erikas.

Sekite klubo „Babrungas“ ir Pirmos lygos socialinių tinklų paskyras, sulauksite dar daugiau įdomaus turinio!