Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
„Augu futbole“ sėkmės pavyzdys: projekto dalyvė Ugnė įsidarbino Jonavos organizacijoje

„Augu futbole“ sėkmės pavyzdys: projekto dalyvė Ugnė įsidarbino Jonavos organizacijoje

rugpjūčio 20

„Augu futbole“ projektas pamažu raško pirmuosius darbo vaisius. Viena iš projekto dalyvių – Ugnė Ganusauskė, jau sėkmingai dirba FK „Jonavos“ klube.

Projekto dalyvė pasidalino savo patirtimi dalyvaujant projekte bei dirbant Pirmos lygos klube.

„Viskas prasidėjo nuo anketos „Augu futbole“ projekte. Nors projektas dar tik įsibėgėjo, kai atsiradau klube, jau tada gavau užduočių iš pačio klubo. Teko parašyti straipsnį, pradėjau rūpintis Instagram ir Facebook paskyromis, daryti nuotraukas rungtynėms. Vėliau pradėjau važinėti ir kartu su komanda į rungtynes, rūpinausi visa klubo sklaida. Kadangi ilgą laiką ir prieš tai dalyvavau komandos veikloje, direktorius pasiūlė prisijungti prie administracijos. Daug, dabar jau mano, atliekamų funkcijų anksčiau atliko treneris, tačiau kad treneris galėtų pilnai fokusuotis į savo užduotis, už visus kitus dalykus tapau atsakinga aš. Šiuo metu einu komunikacijos ir viešųjų ryšių vadybininkės pareigas, pačiai labai įdomu, bei turiu daug planų ir idėjų. Kadangi Jonavoje yra sporto savanoriai, noriu įtraukti ir juos labiau į futbolą, kad vystyti ir klubo akademijos socialines medijas“, – savo vizija klube dalinosi Ugnė Ganusauskė.

Taip pat Ugnė kartu su kitais „Augu futbole“ dalyviais birželio mėnesį padėjo surengti, bei dalyvavo edukaciniame sporto vadybos seminare. Plačiau apie jį nuorodoje: