Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
Centrinių Pirmos lygos rungtynių transliacijos – tiesiogiai internetinėse platformose

Centrinių Pirmos lygos rungtynių transliacijos – tiesiogiai internetinėse platformose

kovo 20

Pirma lyga ir toliau siekia išlaikyti aukštą kartelę ir šiame sezone vėl suteiks žiūrovams galimybes stebėti centrines turo rungtynes tiesiogiai.

Paaiškėjo ir pirmų penkių turų tiesioginių transliacijų grafikas. Pirmos lygos dvikovas žiūrovai tiesiogiai galės sekti iš Gargždų, Klaipėdos, Panevėžio ir Mažeikių.

Pirmos lygos direktorius Petras Aleksonis teigė besitikintis, jog pavyks žengti kokybinį žingsnį į priekį.

„Būsimame Pirmos lygos sezone kartu su Lietuvos futbolo federacija esame numatę 26 transliacijas, po vienas rungtynes per turą. Noriu padėkoti federacijai už indėlį ir pagalbą, kuri yra svarbi mūsų jaunai organizacijai. Žiūrovams šiame sezone dovanosime vieno turo transliacijas dvejomis kameromis.

Orientuojamės į kokybę ir norime visuomenei pristatyti Pirmos lygos komandas ir kovas profesionaliu lygmeniu. Verta paminėti, kad šiame sezone bendradarbiausime su VšĮ „Sportas gyvai“, kurie šioje srityje yra kompetentingi.

Lyga turi viziją transliuoti visas arba daugumą rungtynių, tačiau šie planai nėra pigūs ir ties tuo bus dirbama ateityje. Bandysime ieškoti finansavimo modelio, kad galėtume įgyvendinti tokį iššūkį. Tikimės, kad ir patys klubai prisidės pateikiant savo rungtynes sirgaliams“, – kalbėjo P. Aleksonis.

Pasiektu susitarimu džiaugėsi ir „Sportas gyvai“ vadovas Audrius Navickas.

„Džiaugiamės dėl partnerystės su Pirma lyga. Tai bus jau ne pirmas sezonas, kuomet transliuosime Pirmos lygos dvikovas, tad džiugu, kad šią tradiciją tęsiame ir ateinančiame sezone. Esame pirmieji krepšinio Lietuvoje transliuotojai, po metų laiko transliacijose prisijungė ir futbolas. Rudenį organizacijai bus 10 metų, visą šį laiką užsiiminėjome tik sporto transliacijomis, tad turime sukaupę nemažą patirtį.

Žiūrovams sieksime pateikti kokybiškas rungtynių transliacijas bei užfiksuoti kuo daugiau įsimintinų momentų“, – akcentavo A. Navickas.

Pirmųjų penkių Pirmos lygos turų transliacijų grafikas.

1 turas – kovo 21d., 19.00 val. Gargždų „Banga“ B – Vilniaus „Žalgiris“B;

2 turas – kovo 27d., 18.00 val. Klaipėdos „Neptūnas“ – „Šiauliai“;

3 turas – balandžio 5d., 15.00 val. „Panevėžys“ B – Kazlų Rūdos „Šilas“;

4 turas – balandžio 9d., 19.00 val. Mažeikių „Atmosfera“ – Kretingos „Minija“;

5 turas – balandžio 18d., 17.00 val. „Panevėžys“ B – Vilniaus BFA;

Centrinių rungtynių transliacijas žiūrovai galės stebėti „Lietuvos futbolas“ Youtube kanale.