Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
Geriausias liepos mėnesio žaidėjas: FA „Šiaulių“ atakų lyderis Justas Petravičius

Geriausias liepos mėnesio žaidėjas: FA „Šiaulių“ atakų lyderis Justas Petravičius

rugpjūčio 5

Nors Pirmos lygos kovas kiek pristabdė pertrauka, liepos mėnesį ant žaliosios vejos puikią formą demonstravo ne vienas futbolininkas.

Pirmos lygos klubai ir LFF atstovai geriausiuoju liepos mėnesį pripažino 25-ių Justą Petravičių. Atakuojantis saugas su 8 įvarčiais yra rezultatyviausias komandos žaidėjas. Liepos mėnesį ne tik tris kartus šventė pergalę su FA „Šiaulių” ekipa, bet prie pergalių prisidėjo ir trimis rezultatyviais perdavimais.

Penktą – devintą vietą, rezultatyviausiųjų lygos žaidėjų sąraše besidalinantis „Šiaulių” lyderis teigė, kad šį sezoną tikslas yra tik vienas – kilti aukštyn.

„Malonu sulaukti įvertinimo. Šį sezoną tenka žaisti naujoje pozicijoje, kadangi mūsų komandoje nėra tikro puolėjo, aikštėje tenka keistis pozicijomis su komandos draugais. Žaidžiu tiek krašto saugu, tiek pozicijoje po puolėju ir kol kas viskas labai neblogai sekasi. Nesu žaidėjas mušantis daug įvarčių, asmeniškai, man daug smagiau atlikti perdavimą ir demonstruoti gražų futbolą, kad patiktų žiūrovams. Savaime aišku, svarbu ir tai, kad į kiekvienas rungtynes išeiname kovoti tik dėl pergalės. Ta pertrauka kojos mums tikrai nepakišo, žinome, jog reikia daug dirbti norint pasiekti tą rezultatą, kurio siekiame. Noriu kuo greičiau atsidurti A lygoje, ir ten pradėti įrodinėti, kad ne veltui esame taip aukštai šiais metais turnyrinėje lentelėje“, – sakė geriausias liepos mėnesio žaidėjas Justas Petravičius.

Liepos mėnesį taip pat puikiai pasirodė rezultatyviausias Pirmos lygos žaidėjas Marius Ganusauskas, Kazlų Rūdos „Šilo” puolėjas Ramūnas Mačežinskas, Vilniaus „Žalgirio” B puolėjas Gustas Jarusevičius, Gargždų „Bangos” B žaidėjai Ignas Venckus ir Armandas Šveistrys, bei BFA puolėjas Martinas Perveinis.

PETRAVICIUS