Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
Geriausias spalio mėnesio žaidėjas – Ignas Raštutis

Geriausias spalio mėnesio žaidėjas – Ignas Raštutis

lapkričio 3

Spalio mėnesis buvo lemiamų dvikovų metas, kuriose buvo svarbus žaidėjų efektingumas. Susumavus balsus, geriausiu mėnesio žaidėju pripažintas Kazlų Rūdos „Šilo“ krašto puolėjas Ignas Raštutis.

21-erių metų žaidėjas per 3 rungtynes pasižymėjo 4 įvarčiais, bei 3 kartus asistavo komandos draugams.

„Kiek netikėta būti pripažintam geriausiu mėnesio žaidėju, tačiau asmeniškai labai džiugu. Šį mėnesį pasisekė svariau prisidėti prie komandos pergalių, tiek įvarčiais, tiek rezultatyviais perdavimais. Sezono pradžią praleidau dėl traumos, vėliau buvau gan blankus, bet pamažu pavyko įsivažiuoti. Aikštėje atlikti vienas kitas geri perdavimai suteikė motyvacijos, o vėliau išėjo ir pačiam pasižymėti. Į BFA vartus pavyko įmušti 3 įvarčius ir tai buvo pirmasis mano hetrikas vyrų futbole. Tose rungtynėse pavyko laiku atsidurti tinkamoje vietoje ir taip prisidėti prie komandos pergalių. Būtų puiku jei pavyktų taip žaisti kiekvieną mėnesį.

Bendrai pažvelgus, antroji sezono pusė mums buvo geresnė, nors buvo šansų ir nepakilti ant prizininkų pakilos, viskas baigėsi puikiai. Dar dabar atsimenu, kaip treneris sakė, jog privalome susirinkti taškus iš komandų esančių žemiau mūsų, o su pirmaujančiomis komandomis jau bus kaip bus. Manau tai ir lėmė, jog pasidabinome bronzos medaliais. Smagu taip pabaigti debiutinį sezoną, teko atiduoti daug jėgų tiek pačiam, tiek visai komandai, o sezoną pabaigėme aukšta nata“, – sakė Ignas Raštutis.

Tarp geriausiųjų spalio mėnesio žaidėjų taip pat buvo išskirti Džiugas Raudonius, Martynas Matuzas, Dominykas Kubilinskas, Gustas Baliutavičius, Gustas Žederštreimas, Marius Skirmantas ir Prince Odoh.