Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
Hegelmann LFF taurės ketvirtfinalyje susitiks dvi Pirmos lygos ekipos

Hegelmann LFF taurės ketvirtfinalyje susitiks dvi Pirmos lygos ekipos

liepos 17

Pirmadienį Lietuvos futbolo federacijos būstinėje Vilniuje buvo ištraukti Hegelmann LFF taurės burtai, kurie į poras sudėliojo aštuonias dėl trofėjaus dar kovojančias komandas, o vienos iš tų porų akistatoje susitiks dvi Pirmos lygos ekipos, tai Plungės „Babrungas“ ir Futbolo akademija „Šiauliai“.

Futbolo akademija „Šiauliai“ pastaruoju metu demonstruoja itin gerą formą ir aukštus rezultatus. Šiaulių komanda Pirmos lygos turnyrinėje lentelėje šiuo metu rikiuojasi antra, o ne per seniausiai ši komanda sugebėjo įveikti ir Pirmos lygos lyderius – FK „Jonava“ ekipą, rezultatu 3:1, tad galima ir numanyti, jog taurės ketvirtfinaliui ši komanda yra daugiau nei pasiruošusi, o apie akistatą prieš savo varžovus plačiau papasakojo ir Šiaulių ekipos vyr. treneris – Mindaugas Čepas.

Taurės varžybos labai skiriasi nuo čempionato varžybų, nes čia viena klaida gali viską nulemti. Varžovas yra ne iš A lygos, bet aišku tai nieko nereiškia, nes vistiek išlieka taurės varžybų specifika. Manau, jog Plungės „Babrungo“ klubui pirmiausiai negalima suteikti erdvės, kadangi jie turi kūrybiškų žaidėjų kurie gali kurti ir išnaudoti sau susikurtas progas. Kol kas sunku pasakyti kokia varžovų komanda yra dabar, kai jų pagrindinis žaidėjas persikėlė į A lygą, bet mes stebėsime ateinančias jų rungtynes ir analizuosime jų žaidimą bei taip ruošimės tarpusavio kovai“ – teigė FA „Šiauliai“ treneris.

Kitoje poros pusėje, Pirmos lygos lentelėje šiuo metu šeštoje vietoje besirikiuojantis – Plungės „Babrungas“, esantis trijų iš eilės nesėkmių serijoje ir praradęs savo komandos pagrindinį lyderį, tačiau nestokojantis jaunatviškumo, energijos ir kaip jau buvo galima matyti šiame Pirmos lygos sezone – galintis nustebinti. Apie laukiančią kovą prieš Šiauliečius savo mintimis pasidalino ir Plungės vyr. treneris Kęstutis Petkus.

Žvelgiant į sudėtis „ant popieriaus”, neskaitant Garliavos ekipos, visos komandos yra stipresnės už mus. Teigiamas dalykas yra tas, jog prieš Šiaulių ekipą jau esame žaidę ir žinome jų žaidimo stilių. Analizuosime komandos varžybas, ieškosime spragų, patys stengsimės išvengti klaidų kurias padarėme lygos rungtynėse ir bandysime sužaisti kaip tik galime geriau. Kadangi futbolo akademija „Šiauliai“ naudoja aukštą spaudimą, mums svarbiausia bus atrasti erdves už gynėjų nugarų ir priimti sprendimus greičiau“, – teigė „Babrungo“ treneris.

Planuojama, jog ketvirtfinalio etapo rungtynės turėtų būti sužaistos rugpjūčio mėnesio antroje pusėje.

Kitos Hegelmann LFF taurės ketvirtfinalio poros:

FK „Garliava“ – Kauno raj. „Hegelmann Litauen“;

Marijampolės „Sūduva“ – Vilniaus „Žalgiris“;

Telšių „Džiugas“ – FK „Panevėžys“;

Hegelmann LFF taurės ketvirtfinalio etapo burtų traukimo ceremonija: