Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
Į taurės ketvirtfinalį pateko trys lygos komandos

liepos 16

„Hegelmann“ LFF taurės ketvirtfinalyje žais trys Pirmos lygos komandos – Alytaus „Dainava“, „Vilniaus Vytis“ ir Kauno „Hegelmann Litauen“.

Taurės rezultatai

„Dainava“ po permainingos aštuntfinalyje kovos svečiuose 2:1 įveikė Baltijos futbolo akademiją. Šeimininkai pirmavo po Elvino Ališausko rezultatyvaus reido, bet Lukas Kochanauskas dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino. Pergalingą įvartį 79 min. pelnė Alanas Marčiukaitis.

„Vytis“ neturėjo vargo su II lygos atstove „Viltimi“. Jau 11 rungtynių minutę Pirmos lygos komanda pirmavo 2:0 ir dar du įvarčius pridėjo susitikimo pabaigoje – 4:0.

Užtikrintai į ketvirtfinalį prasibrovė ir Kauno „Hegelmann Litauen“. Jie svečiuose 4:1 įveikė Plungės „Babrungą“ nepaisant to, kad varžovai įmušė pirmieji.

Kretingos „Minija“ namuose 0:3 nusileido šalies čempionei Marijampolės „Sūduvai“, „Jonava“ tokiu pat rezultatu pralaimėjo kitai A lygos ekipai „Panevėžiui“, o „Šiauliai“ kiek anksčiau 0:2 nusileido „Žalgiriui“.