Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
Įvyko pirmoji „Augu futbole“ nuotolinė paskaita

Įvyko pirmoji „Augu futbole“ nuotolinė paskaita

gegužės 21

Šį penktadienį įvyko pirmoji „Augu futbole paskaita. Susitikimo centre buvo nemažą patirtį sporto žurnalistikoje sukaupęs Zigmantas Jurevičius. Virš 20 metų sporto komunikacijoje dirbantis žurnalistas patirtį kaupė ne viename didžiajame Lietuvos naujienų portale. Didžiąją dalį karjeros praleido Lietuvos Ryte, o šiuo metu darbuojasi Diena Media News organizacijoje. Savo patirtimi Zigmantas pasidalino ir su „Augu futbole“ projekto dalyviais.

Futbolas sporto žurnalistui nėra svetimas, anksčiau pats yra žaidęs studentų futbolą, o šiuo metu kartu su Kauno žurnalistų komanda dalyvauja įvairiuose turnyruose. Per savo karjerą Zigmantas Jurevičius yra kalbinęs ne vieną aukšto lygio žvaigždę, tarp kurių teko pakalbinti ir aukšto kalibro trenerį Željko Obradovičių. Taip pat yra dirbęs pasaulio plaukimo čempionate, ne kartą važiavo į išvykas su Lietuvos futbolo rinktine,

Susitikimo metu jauniesiems sporto vadybininkams apžvelgė svarbiausius momentus susijusius su sporto komunikacija.  Žurnalistas, pasidalino įžvalgomis, kaip teisingai parašyti straipsnį, kokius namų darbus tenka atlikti prieš kalbinant pašnekovą bei jų svarbą imant interviu ir ruošiant naujienas. Taip pat Zigmantas Jurevičius apžvelgė lygų ir klubų komunikaciją, bei pasidalino patirtimi apie krizių valdymą sporto organizacijose.

Po paskaitos projekto dalyviams buvo skirtos užduotys, susijusios su sporto komunikacija. Rezultatus pamatysite jau greitu metu!