Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
Jurgita Skersė: „Sujudimas dėl demonstruojamų rezultatų yra didelis”

Jurgita Skersė: „Sujudimas dėl demonstruojamų rezultatų yra didelis”

gegužės 14

Turnyrinės lentelės viršuje atsidūręs Plungės „Babrungas“ panašu taikosi į karščiausios lygos komandos vardą. Nors sezono starte per pirmus du turus Žemaitijos atstovai iškovojo vos tašką (2:3 pralaimėta „Jonavai“ ir 2:2 sužaista lygiosiomis su „Atmosfera“ – Red.), vėliau „Babrungo“ puolimo mašiną pergales skynė vieną po kitos. Puikią sportinę formą demonstruojantis „Babrungas“ vėliau iškovojo 5 pergales peiliui ir šiuo metu kartu su Jonavos bei Šiaulių komandomis yra Pirmos lygos lyderių grupėje.

Kokiomis nuotaikomis gyvena „Babrungo“ ekipa paprašėme pasidalinti klubo vadovės Jurgitos Skersės.

„Po ilgo laiko tarpo tai pirmas kartas kai Plungė turi komandą Pirmoje lygoje. Sezono pradžia nuteikia optimistiškai, teigiamai. Pati asmeniškai tyliai džiaugiuosi dėl rezultatų, tačiau dabar svarbu sistemingai tęsti tai ką pradėjome. Sujudimas dėl komandos rezultatų yra didelis, bendruomenė džiaugiasi, taip pat sulaukėme dėmesio ir iš savivaldos, tas yra labai džiugu bei parodo, kad visa organizacija eina tinkama linkme. Kaip ir planavome prieš sezoną, didžiąją dalį komandos sudaro iš Plungės kilę žaidėjai, tačiau taip pat džiaugiuosi, kad į komandą puikiai įsiliejo ir žaidėjai iš užsienio. Laukiame pirmojo rato pabaigos, tuomet ir įsivertinsime ką nuveikėme bei kelsime konkrečius tikslus turnyrinės lentelės atžvilgiu“, – pasakojo J. Skersė.

Plungės „Babrungo“ vyriausiasis treneris Kęstutis Petkus taip pat džiaugėsi puikiu komandos startu, bei tikisi, kad ir toliau pavyks demonstruoti gerą žaidimą.

„Nepaisant tų dviejų pirmų rungtynių startas Pirmoje lygoje labai geras, nesitikėjome, kad viskas taip sėkmingai susiklostys. Po tų pirmųjų nesėkmingų rungtynių pamatėme, kad turime gerą žaidybinį planą, tačiau dar šiek tiek trūksta susižaidimo, bet su laiku rezultatas ateis. Taip ir gavosi, nepralaimime jau šeštų rungtynių iš eilės. Ypatingai džiugina ir jaunimo pasirodymas, vaikinai neblogai įsiliejo į Pirmą lygą ir tikrai neiškrenta iš konteksto. Labai džiugina jų atsinešimas į rungtynes. Kalbant apie legionierius, prieš sezoną nežinojom kokio lygio žaidėjai atvažiuos, tačiau jau draugiškose rungtynėse Henrique pasirodė ir užsirekomendavo puikiai. Žaidėjas labai greitai pritapo ir įsiliejo į komandą. Tikimės, kad traumos aplenks mūsų gretas ir toliau galėsime demonstruoti gerus rezultatus“, – reziumavo Plungės „Babrungo“ strategas.

Plungės „Babrungo“ atakų lyderis Henrique Sarmengue Devens per šešerias rungtynes pasižymėjo jau 8 kartus, svariai prisidėdamas prie komandos pergalių. Žaidėjas su 1lyga.lt pasidalino pasakojimu apie tai, kaip atsirado Lietuvoje ir kaip sekasi rungtyniauti Pirmoje lygoje.

„Į Lietuvą atvykau po 3 praleistų metų Jungtinėse Amerikos Valstijose, žaidžiau už koledžų komandas. Pernai metais  sulaukiau galimybės rungtyniauti Švedijoje, bet dėl pandemijos teko grįžti atgal į Braziliją. Tačiau praeitų metų pabaigoje atsirado šansas vėl persikelti į Europą, tik šįkart Lietuvoje, taip ir atsiradau Plungėje. Pritapau čia gana lengvai, dauguma komandos draugų puikiai kalba angliškai, tad tas tikrai padėjo greičiau įsitvirtinti naujoje aplinkoje. Aišku, kartais dar atsiranda kliūčių dėl kultūrų skirtumo, bet tiek aikštėje, tiek už aikštės ribų sekasi su jomis susidoroti. Kaip vieną iš pagrindinių savo stiprybių išskirčiau universalumą. Mėgstu žaisti su kamuoliu, tačiau nevengiu išnaudoti ir savo greičio bei jėgos, patinka žaisti situacijose vienas prieš vieną. Puolėjas turi būti šaltakraujiškas, todėl kamuoliui spurdant tinkle mane užplūsta nuostabus jausmas. Džiaugiuosi, kad pagaliau į stadionus vėl grįžta sirgaliai, jų palaikymas mums suteikia noro ir toliau džiuginti pergalėmis“, – pasakojo brazilas.

Jau šį šeštadienį Plungės „Babrungo“ laukia dar vienas rimtas išbandymas Pirmoje lygoje. Plungiškiams iššūkį bandys mesti tik kartą kluptelėję Vilniaus „Žalgirio“ B futbolininkai. Rungtynių pradžia 14:00.