Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
Vilniaus komandų kontrolinėse rungtynėse – permaininga kova

Vilniaus komandų kontrolinėse rungtynėse – permaininga kova

gegužės 30

Likus savaitei iki Pirmos lygos starto susitiko dvi Vilniaus komandos BFA sužaidė draugiškas rungtynes su „Vilniaus Vyčiu“. Sostinės derbio pirmoje pusėje pirmavę BFA futbolininkai pergalę iš rankų išleido mačo pabaigoje ir varžovams nusileido 2:4 (2:1).

Pirmieji į priekį 20 min. išsiveržė aikštės šeimininkai, kai BFA gynėjas Lukas Valvonis per visą aikštę permetė kamuolį kairiajame krašte įsibėgėjusiam Tomašui Gulbickiui, kuris išsivadavęs ir „Vyčio“ gynėjų gniaužtų, tiksliai nukreipė kamuolį į vartus – 1:0.

Po kelių minučių (23 min.) bandydamas atremtis „Vyčio“ žaidėjo Arno Borodino baudos smūgį kamuolį jį į savo vartus nukreipė BFA vartininkas Dominykas Valeckas – 1:1. „Vytis“ galėjo vėl išsiveržti į priekį, tačiau jų smūgis 33 min. atsimušė į virpstą.

37 min. pavojinga ataka atsakė BFA:  Tomo Petkevičius galva į vartus nukreiptas kamuolį po kampinio skriejo virš skersinio.

45 min. puikiai sužaidė BFA naujokas Eimantas Lotužys, kuris po „Vyčio“ vartininko neužtikrinto žaidimo nukreipė kamuolį į vartus – 2:1.

Antrajame kėlinyje vyr. treneris Ivanas Švabovičius eksperimentavo sudėtimi ir į aikštę išleido jaunesnius komandos futbolininkus. Į I lygos lyderius besitaikančio „Vyčio“ bandymus atrėmė ir ne vieną kartą savo ekipą išgelbėjo puikiai sužaidęs D. Valeckas.

75 ir 76 min. „Vyčiui“ po Andriaus KAzakevičiaus ir Radoslavo Ruseckij įvarčių pavyko persverti rezultatą–2:3. Rungtynių pabaigoje teisėjas dar skyrė 11 m. baudinį, kurį Mantas Makutunovičius sėkmingai realizavo – 2:4.

BFA startinė sudėtis: D. Valeckas, L. Valvonis, T. Petkevičius, E. Puzakinas, A. Buteliauskas, L.Juodkūnaitis, E. Ališauskas, E. Lotužys, A. Aldonis, T. Gulbickis ir A. Skuratovič.

Pagal bfa.lt inf.