Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
Kovas Hegelmann LFF taurės turnyre tęs 4 Pirmos lygos ekipos

Kovas Hegelmann LFF taurės turnyre tęs 4 Pirmos lygos ekipos

gegužės 26

Pirmasis Hegelmann LFF taurės etapas praėjo be didesnių netikėtumų. Iš 8 startavusių Pirmos lygos komandų, tolimesniame etape rungtyniaus 4 ekipos, tarp kurių – Plungės „Babrungas”, FA „Šiauliai“, Klaipėdos „Neptūnas“ ir Kazlų Rūdos „Šilas”. Likę Pirmos lygos klubai buvo eliminuoti Optibet A lygoje žaidžiančių komandų.

Šeštadienį startavusiose Hegelmann LFF taurės varžybose, pirmąją dieną buvo sužaisti aštuoni šešioliktfinalio susitikimai. Jų metu didesnių sensacijų neužfiksuota – visose porose, kuriose susitiko skirtingų divizionų komandos, pergales iškovojo aukštesnėje lygoje rungtyniaujančios ekipos. Tačiau sensacija vos nebuvo užfiksuota Kretingoje. Į A lygą po šešerių metų pertraukos grįžusiems Alytaus „Dainavos” futbolininkams išvykoje teko gerokai paprakaituoti. „Minijos” klubas ne itin svetingai priėmė svečius iš Dzūkijos, kurie tik sėkmingiau realizuotų 11 metrų baudinių dėka sugebėjo išplėšti kelialapį į kitą etapą.

Plungės „Babrungas“ šeštadienį taip pat išsikovojo teisę žygiuoti toliau. Kybartuose 1:3 buvo palaužtas seniausias Lietuvos futbolo klubas „Sveikata”. Nors pirmieji įmušė Kybartų „Sveikatos” futbolininkai, jiems šventės sukurti nepavyko. Plungiškiai netruko atstatyti rezultatą, o vėliau ir persverti jį savo naudai.

Vieni iš Pirmos lygos lyderių FA „Šiauliai” taip pat keliauja tolyn Hegelmann LFF taurės turnyre. Vilniaus „Panerys“ pirmajame kėlynyje buvo išsiveržęs į priekį, tačiau šiauliečiai antrajame kėlynyje įjungė aukštesnę pavarą, pelnė 2 įvarčius ir parsivežė pergalę atgal į Šiaulius.

Sekmadienį buvo sužaisti dar keturi pirmojo Hegelmann LFF taurės etapo mačai. Klaipėdos „Neptūnui” taip pat teko gerokai pasistengti dėl patekimo į taurės aštuntfinalį. Pirmos lygos licencijos siekęs Panevėžio „Ekrano” klubas rungtynes pradėjo kiek sėkmingiau, tačiau Klaipėdos „Neptūno” klubas netruko atsitiesti. Ištiksėjus pagrindiniam rungtynių laikui, švieslentėje degė  lygus rezultatas – 2:2. Tačiau pratęsimo metu savo  meistriškumą eilinį kartą pademonstravęs Marius Papšys nepaliko vilčių II lygos lyderiams.

Pergalingai titulo gynybą pradėjo praėjusio sezono taurės laimėtojai FK „Panevėžys“, o dviejų „Optibet A lygos“ ekipų akistatoje savo pranašumą įrodė Marijampolės „Sūduva“.

Antradienį įvykusiose paskutinėse Hegelmann LFF taurės rungtynėse tarp FM „Ateities” ir Kazlų Rūdos „Šilo” ekipų, paskutinį kelialapį į aštunfinalį iškovojo suvalkiečiai. Labiau patyrę Kazlų Rūdos futbolininkai įtikinamai 1:6 įrodė savo pranašumą prieš jaunuosius FM „Ateities” atstovus.

Visi pirmojo Hegelmann LFF taurės etapo rungtynių rezultatai:

Kybartų „Sveikata“ – Plungės „Babrungas“ 1:3;

Utenos „Utenis“ – „Šilutė“ 0:3;

Vilniaus „Panerys“ – FA „Šiauliai“ 1:2;

FM „Fortūna“ – Joniškio „Saned“ 0:4;

Kretingos „Minija“ – Alytaus „Dainava“ 1:1 (11m. baudinių seriją laimėjo „Dainava“);

Vilniaus BFA – Kėdainių „Nevėžis“ 0:2;

Mažeikių „Atmosfera“ – Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ 0:3;

Vilniaus „Viltis“ – „Garliava“ 0:0 (11m. baudinių seriją laimėjo „Garliava“ );

Klaipėdos FM – Telšių „Džiugas“ 0:6;

Panevėžio „Ekranas“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 2:5 (po pratęsimo);

„Jonava“ – „Panevėžys“ 1:2;

Marijampolės „Sūduva“ – Vilniaus „Riteriai“ 1:0;

Vilniaus „Žalgiris” – Gargždų „Banga” 5:0;

FM „Ateitis” – Kazlū Rūdos „Šilas” 1:6;

Primename, į aštuntfinalį burtų keliu be kovos pateko „Kauno Žalgiris“ (A lyga) bei Kauno „Be1“ (II lyga). Antroji Hegelmann LFF taurės burtų traukimo ceremonija įvyks gegužės 27 dieną.