Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
Nugalėtojų likimas Pirmos lygos klubų akimis

Nugalėtojų likimas Pirmos lygos klubų akimis

rugsėjo 30

Pirmos lygos sezonas artėja link kulminacijos, lygos lyderiai FA „Šiauliai“ ir „Jonava“ yra nebepavejami kitų komandų. Savo ruožtu savaitės pradžioje nusprendėme pakalbinti Pirmos lygos klubų vadovus ir trenerius, ką jie mano apie 2021 metų nugalėtojų likimą.

Diogo Pinto, Vilniaus „Riteriai“ B – Aš spėju, kad nugalėtojų titulas atiteks „Šiauliams“. Nors paskutinėje sezono fazėje atrodo, jog jie praranda „ugnį“ (netikėtos lygiosios su Atmosfera“ 4:4), susidaro įspūdis, kad jie yra labiau organizuotas klubas bei komanda. Vis dėl to, tikriausiai viskas spręsis paskutiniame ture, nors sezonas ir ilgas, panašu, kad viskas paaiškės vienų rungtynių dėka, kaip finale. Ta komanda, kuri sugebės sukontroliuoti savo emocijas rungtynių eigoje, turės didesnį pranašumą.

Gediminas Jarmalavičius, Kazlų Rūdos „Šilas“ – mano subjektyvia nuomone „Šiauliai“ bus pripažinti nugalėtojais. Jie demonstruoja patrauklesnį futbolą, bet gal kiek buksuoja gale sezono. Ką demonstravo iki vasaros ir ką dabar, šiek tiek skiriasi.  Komanda jauna ir ambicinga. Jonava taip pat turi išsiskiriančių žaidėjų, kurie gali nulemti rungtynių eigą. Kova bus įnirtinga ir iki galo. Visiems žiūrovams būtų įdomiau, kad viską išsiaiškintų paskutinėse tarpusavio rungtynėse.

Žydrūnas Grudzinskas, Vilniaus „Žalgiris“ B – Jei pagal taškus laimėti reiks „Šiauliams“, tai jie tą gali padaryti. Kita vertus, jei to reiktų „Jonavai“, nesu tikras, kad jiems tai pavyktų. Keturių taškų skirtumo iki paskutinių rungtynių tikrai nebus, jei ne paskutiniame ture, tai nugalėtojas paaiškės auksinėse rungtynėse.

Armando Tarlazis, Gargždų „Banga“ B– Labai sunku pasakyti, kas laimės, likę varžovai yra panašaus stiprumo, tačiau „Šiauliai“ turi susitikimus, kuriuose žais prieš komandas, kurioms tos rungtynės nelabai ką lemia. Jonava turės gerą pranašumą žaisdami namuose. Labai įdomu kaip viskas baigsis. Dvi puikios komandos, manau teks laukti iki paskutinės rungtynių minutes.

Vidas Burba, Kretingos „Minija“ – Manau, kad laimės „Jonava“, tačiau nugalėtojų likimas spręsis paskutinėse sezono rungtynėse.

Pedro Paiva, Marijampolės „Sūduva“ B – Abu oponentai yra labai stiprūs, mums sunkiau sekėsi sustabdyti „Šiaulius“, tad sakyčiau, jog jie yra geresnė komanda. Tačiau „Jonava“ buvo pastovesni viso sezono metu. Teks laukti paskutinių rungtynių 100%.

Gediminas Kontenis, Mažeikių „Atmosfera“ – Manome, kad laimės „Šiauliai“. Jauna komanda, daug energijos, demonstruoja kovingumą iki pat galo.

Simas Kumža, Plungės „Babrungas“ – „Šiauliai“ demonstruoja gerą sportinę formą, visose rungtynėse laikosi savo žaidimo braižo. Surinkti užtikrinti žaidėjai, fizinis paruoštumas geras, ne vienus metus ta pati sudėtis. Nugalėtojas paaiškės tik lemiamose rungtynėse.

Kęstutis Ivaškevičius, Klaipėdos „Neptūnas“ – Geriau mums sekėsi žaisti prieš „Jonavą“, sudėtingiau buvo rungtyniauti su „Šiauliais“. Tarpusavio dvikovoje jie yra lygiaverčiai varžovai, sezono galas yra nelengvas, kas turės optimalesnę sudėtį, tas ir laimės.

Haroldas Šidlauskas, BFA – Manau, kad FA „Šiauliai“ taps nugalėtojais, kadangi sugeba „ištraukti“ eilę rungtynių per pridėtą laiką – tos pergalės yra čempioniškos. Viskas spręsis paskutiniame ture.

Dainius Gleveckas, „Panevežys“ B – Komandos labai apyligės, nugalėtojas paaiškės paskutinėse rungtynėse.

Dominykas Galkevičius, Kauno „Žalgiris“ B – varžovai vienas kito verti, būtų teisinga futbolui ir sirgaliams, jei šios dvi komandos išsiaiškintų viską paskutinėse rungtynėse.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes Šiauliuose rezultatu 3:1 laimėjo aikštės šeimininkai. Antrąjį kartą tarpusavyje lygos lyderiai FA „Šiauliai“ ir „Jonava“ žais spalio 24 d.

Kviečiame visus sirgalius atvykti į Centrinį Jonavos miesto stadioną stebėti šios futbolo šventės. Neturintiems galimybės stebėti gyvai, rungtynių eigą galėsite sekti Lietuvos futbolo Youtube kanale.