Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
Patyręs FA „Šiaulių” gynėjas pelnė pirmąjį karjeros hettriką

Patyręs FA „Šiaulių” gynėjas pelnė pirmąjį karjeros hettriką

rugsėjo 17

Buvęs Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ gynėjas Algis Jankauskas visą karjerą žaidė gynybos grandyje, bet sulaukęs 38-erių pelnė savo pirmąjį hettriką.

21-ojo turo mače Šiauliuose su „Kauno Žalgiriu“ B sužaidus dešimt minučių švieslentė dar rodė lygiąsias (1:1), bet tada A. Jankauskas pademonstravo savo sugebėjimus atakuojant. Po vadinamųjų standartinių situacijų jis iš pradžių 14 min. persvėrė rezultatą (2:1), o netrukus ir padidino pranašumą (3:1). Antrajame kėlinyje veteranas padėjo ir galutinį tašką (6:1). Tinklalapio 1lyga.lt pasufleruotas palyginimas su įvarčiais garsėjančiu gynėju iš Ispanijos Sergio Ramosu Algiui aiškiai patiko.

„Tai mano pirmasis hettrikas per visą profesionalią karjerą. Taip rezultatyviai sužaisti padėjo komandos draugai, o kai kuriose situacijose tiesiog pravertė patirtis užsiimant gerą poziciją“, – pasakojo Šiaulių Ramosas.

„Žinoma, keliame tikslą užimti pirmąją vietą ir norime lygos titulo. Darysiu viską, kad jis būtų įgyvendintas“, – neslėpė A. Jankauskas.

Gynėjas įvarčius taip pat mušė Vilniaus „Žalgirio“, Marijampolės „Sūduvos“ ir FK „Vėtra“ gretose. Šį sezoną Algis Jankauskas FA „Šiaulių” komandoje pasižymėjo jau 8 įvarčiais.

Šiauliečiai, per 20 rungtynių surinkę 53 taškus, toliau kvėpuoja į nugarą lygos lyderei „Jonavai“, turinčiai 56 taškus po 21 mačo.