Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
Pirmą lygą Hegelmann LFF taurės ketvirtfinalyje reprezentuos Šiaulių ir Plungės ekipos

birželio 28

Praėjusią savaitę oficialiai finišavo antrasis 2021-ųjų Hegelmann LFF taurės turnyro etapas.

Po šio etapo dėl trofėjaus kovoti liko aštuonios komandos. Penkis klubus kitame etape turės „Optibet A lyga“, du – LFF Pirma lyga, vieną – LFF II lyga.

Iš Pirmos lygos klubų pirmieji į ketvirtfinalį pateko FA „Šiauliai“. Šiauliečiai pirmieji išsiveržė į priekį po Justo Petravičiaus įvarčio, tačiau vos po 9-ių minučių FK „Saned“ rezultatą išlygino ir nors atrodė, jog intriga grįš, Algio Jankausko įvartis į rūbinę, o vėliau ir Deivido Dovydaičio įvartis paskutinėmis rungtynių minutėmis leido šiauliečiams keliauti į kitą taurės etapą.

Tikrą trilerį futbolo gerbėjai galėjo išvysti ir Klaipėdoje. Dviejų Pirmos lygos naujokų akistatoje tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Plungės „Babrungo“ nugalėtojui išaiškinti prireikė tiek pratęsimo, tiek 11 m. baudinių serijos. Pirmajame kėlinyje krito abu įvarčiai, pirmieji išsiveržė „Babrungo“ ekipos futbolininkai pasižymėjus Deimantui Konteniui, bet klaipėdiečiai nepasidavė ir dar iki pertraukos Jonas Bičkus rezultatą sugebėjo išlyginti. Tiek pagrindinio rungtynių laiko metu, tiek per pratęsimą abi komandos turėjo progų persverti rezultatą į savo pusę, tačiau nei vienai komandai nepavykus pasižymėti, nugalėtojas buvo išaiškintas 11 m. baudinių dėka. Įspūdingoje 19-os smūgių serijoje taiklesni buvo Plungės „Babrungo“ žaidėjai, nelengvai iškovoję kelialapį į kitą Hegelmann LFF taurės turnyro etapą.

Kazlų Rūdos „Šilui“ teko kovoti prieš puikiai Optibet A lygoje rungtyniaujančius „Hegelmann Litauen“ futbolininkus. Kauniečiai namuose žaidusių suvalkiečių nepasigailėjo, ir įtikinamai 0:4 įrodė savo pranašumą.

Kovą dėl trofėjaus tęsia ir praėjusių metų laimėtojai „Panevėžio“ futbolininkai, kurie po baudinių serijos iš tolimesnės kovos eliminavo „Kauno Žalgirį“.

Toliau žengė ir dabartinis šalies čempionas bei „Optibet A lygos“ lyderis Vilniaus „Žalgiris“, kuris išvykoje 3:0 nugalėjo Alytaus „Dainavą“.

Kėdainių „Nevėžis“ – Marijampolės „Sūduva“ 0:2;

Ketvirtfinalio burtai bus traukiami liepos antrą savaitę (tikslesnė data bus patvirtinta artimiausiu metu), o ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 17-18 bei 24-25 dienomis.

Finalas spalio 23 dieną bus žaidžiamas Šiauliuose.