Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
Pirmoje lygoje specialus sporto vadybos seminaras

Pirmoje lygoje specialus sporto vadybos seminaras

birželio 14

Trečiadienį Kaune, “Park Inn by Radisson Kaunas” Alfa salėje įvyks specialus sporto vadybos seminaras, kuriame “Pirmos lygos” dalyviai gilins žinias įvaizdžio komunikacijos, rinkodaros ir kitose srityse, glaudžiai susijusiose su sporto organizacijų veikla.

Į būsimą renginį pakviesti visi Pirmos lygos klubų atstovai, jaunieji “Augu futbole” vadybininkai ir 10 kviestinių svečių. Seminaro pranešėjai žinomi futbolo ir verslo atstovai, kurie renginyje pasidalins savo sėkminga patirtimi bei tendencijomis, būdingomis šiam laikotarpiui.

Būsimo renginio nauda neabejojantis Pirmos lygos direktorius Petras Aleksonis teigia, kad tokių seminarų paklausa yra milžiniška.

“Šį seminarą visų pirma pasitinkame su gera emocija. Reikia pasidžiaugti, kad klubų atstovai ir kiti svečiai atvyks į renginį, kuriame ne tik edukuosis, bet ir po ilgos pertraukos turės galimybę pabendrauti gyvai. Ne kartą esame teigę, kad norime lygos vertybes kurti per gerą, šiltą bendravimą. Gauti žinių, pabendrauti, atrasti kažką naujo, naudingo – būtinas veiksnys, motyvacija kiekvieno sporto vadybininko gyvenime. Tad įsibėgėjus čempionatui bus puiki proga į viską pažvelgti šviežiomis akimis. Pasinaudodamas proga noriu padėkoti Lietuvos futbolo federacijai, kuri leido įgyvendinti šį projektą ir tikiuosi, kad jis taps tradiciniu, gerus prisiminimus dovanojančiu renginiu”.

Būsimame renginyje savo pranešimus pristatys: Edgaras Stankevičius – “Komercija sporte”, Arūnas Armalis – “Socialiniai tinklai, komunikacija”, Greta Žudytė – “Prekinio ženklo vystymo aspektai sporto industrijoje”, Dainius Šumauskas – “Klubų vystymo strategijos”, Edgaras Abromavičius – “E-sporto galimybės”.

Pirma lyga į būsimą seminarą yra pasiruošusi padovanoti du kvietimus. Jums reikia iki 2021 m. birželio 15 d. 15:00 val., elektroniniu paštu press@1lyga.lt nurodyti savo duomenis, kontaktus, parašyti kokią organizaciją atstovaujate ir kodėl Jums reikia šio edukacinio seminaro. Su laimėtojais susisieksime asmeniškai.

Pirma lyga – patirtis ir jaunystė!