Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
R. Beniušis: Komandinė dvasia ir užsispyrimas – tai yra mūsų „arkliukas“

R. Beniušis: Komandinė dvasia ir užsispyrimas – tai yra mūsų „arkliukas“

birželio 25

Po pirmųjų 4 turų vos vienuoliktoje vietoje žengęs Kazlų Rūdos „Šilas“ gerokai padidino apsukas. Puikią sportinę formą demonstruojantys suvalkiečiai nepralaimi jau 7-ių rungtynių iš eilės ir vos dvejais taškais atsilieka nuo Pirmos Lygos lyderių trejeto.

Vyriausiasis Kazlų Rūdos „Šilo“ treneris Gediminas Jarmalavičius džiaugėsi komandos demonstruojamu žaidimu ir tai, kaip sugebėjo atsitiesti po ne itin sėkmingo starto.

„Pradžioje sezono mums tiesiog trūko susižaidimo tarpusavyje, vienas kito supratimo. Tai buvo natūralus procesas, praėjo kažkiek laiko, išsigryninome savo teigiamas savybes ir atėjo šioks toks rezultatas. Čempionate sąlygos visiems yra vienodos. Kiekviena komanda žiūri kaip padidinti savo taškų kraitį, ne išimtis ir mes. Kad lentelės viduryje yra toks susigrūdimas, nuo to yra įdomiau ir žaidėjams, ir turbūt visai lygai. Tai skatina didesnę konkurenciją ir atsakomybę už visus taškus. Komandom gal ir yra didesnio nerimo dėl to, bet bendrai, tai tokia situacija stumia visas komandas į priekį tobulėjimo link“, – pasakojo 65-erių strategas.

Į pergales Kazlų Rūdos „Šilo“ ekipą veda Ričardas Beniušis. Stabilus ir patyręs puolėjas įvarčiu pasižymi kone kiekvienose rungtynėse. Kamuolio į vartų tinklą nepasiuntė tik išvykoje su Klaipėdos „Neptūnu“, tačiau ir tose rungtynėse prisidėjo rezultatyviu perdavimu.

„Komandoje turiu gerą kolektyvą, kurie sukuria progas, o kaip mušti įvarčius nepamiršiu niekada gyvenime. Su amžiumi ateina patirtis, kartais užtenka stovėti tinkamoje vietoje ir tą suprasti galima tik su laiku. Sunku apibendrinti kaip pavyko išlipti iš tos „duobės“ po pralaimėjimų, bet paskutinis grįžimas namo davė stiprų impulsą. Pradžioje turėjome sudėtingą tvarkaraštį, nes komandos prieš kurias kovojome, šiuo metu yra besirikiuojančios lentelės viršuje. Tačiau dabar, mes grįžtame į savo ritmą, turime daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir esame fiziškai labiau pasiruošę.

Kova, nusiteikimas, komandinė dvasia ir užsispyrimas – tai yra mūsų „arkliukas“. Nenoriu kažko prognozuoti, kad fortūna nuo mūsų nenusisuktų ir neišgirstų kokia nors „blogoji ausis“, bet mes stengsimės atiduoti visas jėgas ir toliau rinkti taškus savo komandai. Apetitas kyla bevalgant ir visuomet norisi išnaudoti galimybes kilti aukščiau. Tačiau aš išlieku realistas, manau, kad būtų labai smagu kovoti dėl medalio, bet tai padaryti bus nelengva. Nesakau, kad mes to negalime, bet matau kokia solidi yra viršutinė lentelės dalis“, – sakė patyręs puolėjas.

Birželio 27 dieną Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkų laukia išvyka į Mažeikius, kur jiems iššūkį mes tašku atsiliekantys lentelės kaimynai FK „Atmosferos“ klubas.