Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
Rokas Gedminas grįžta rungtyniauti į Šiaulius

Rokas Gedminas grįžta rungtyniauti į Šiaulius

kovo 6

Nenumaldomai artėjant 2020 metų LFF I lygos sezonui FA „Šiauliai“ sulaukė solidaus pastiprinimo – į Šiaulius po ketverių metų pertraukos rungtyniauti grįžta Rokas Gedminas.

Nuo pat mažens Šiauliuose su futbolo kamuoliu užaugęs Rokas čia ir pradėjo savo profesionalo karjerą, kai 2013 metais debiutavo „Šiaulių“ ekipoje A lygoje. Šiauliuose R. Gedminas rungtyniavo bei žiūrovus savo reidais ir įvarčiais džiugino iki 2015 metų sezono pabaigos, po kurio prisijungė prie Klaipėdos „Atlanto“.

Klaipėdoje šiaulietis praleido du sezonus, o vėliau R. Gedminas pasirašė sutartį su FK „Trakais“ (dab. FK „Riteriai“). Šioje ekipoje Rokas praleido 2018 metų sezoną, tačiau šiauliečiui ekipoje įsitvirtinti trukdė traumos bei buvo priverstas kiek laiko praleisti be futbolo.

Pats 26-erių metų Rokas Gedminas džiaugiasi sugrįžęs rungtyniauti į Šiaulius: „Džiaugiuosi, kad po nesėkmingo etapo vėl sugrįžo motyvacija žaisti futbolą bei džiaugiuosi sugrįžęs ten, kur pradėjau pirmus žingsnius futbole ir profesionalaus futbolininko kelią. Išvykęs iš Šiaulių visada sekiau situaciją čia bei mačiau kaip komanda užaugo ir darė teisingus žingsnius. Komandoje daug jaunimo, tačiau svetimas nepasijaučiau nei minutės – su daug kuo iš ekipos palaikėme ryšius ir jaučiuosi grįžęs namo. Asmeniškai, būtų malonu sugrįžus į Šiaulius, ekipai padėti patekti į A lygą bei jaunimui dar labiau atsiskleisti. Šiauliai – jėga, ura!“