Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
Geriausias rugpjūčio mėnesio žaidėjas – „Atmosferos“ vidurio gynėjas Arman Zeynalyan

Geriausias rugpjūčio mėnesio žaidėjas – „Atmosferos“ vidurio gynėjas Arman Zeynalyan

rugsėjo 7

Rugpjūčio mėnesį Pirmos lygos rungtynių tvarkaraštis buvo gana įtemptas, komandoms teko žaisti penkis, kai kurioms net šešis susitikimus. Laiko atsiskleisti buvo visiems, tačiau Pirmos lygos klubų ir lygos atstovų balsai lėmė, kad geriausiai rugpjūčio mėnesį pasirodė Mažeikių „Atmosferos“ vidurio gynėjas Arman Zeynalyan.

26-ių armėnas per keturis susitikimus Mažeikių ekipai padėjo nepralaimėti nei vienerių rungtynių. Taip pat gynėjas pasižymėjo ir keturiais tiksliais smūgiais į „Šiaulių“, „Žalgirio“ B ir „Minijos“ vartus. Pasak legionieriaus, rungtyniaudami su tokiu atsidavimu, sezono pabaigoje Mažeikių komanda gali nubausti bet kurią komandą.

„Noriu padėkoti Pirmos lygos klubams ir lygos atstovams atidavusiems balsą už mane. Komandos draugai, klubo personalas ir sirgaliai itin svariai prisidėjo prie komandos rezultatų rugpjūčio mėnesį. Šis apdovanojimas pasiektas tik jų dėka. Į Lietuvą atvykau metų pradžioje susisiekėme su klubu, jie norėjo mane matyti čia, o aš troškau žaisti užsienyje. Tad gana greit pasiekėme bendrą susitarimą. Prieš tai rungtyniavau Armėnijos pirmoje lygoje Jerevano „Ararat“ ir FC „Lokomotiv“ klubuose, o paskutinioji stotelė prieš atvykstant čia buvo FC „Van“. Aikštėje noriu būti pavyzdys, padėti komandai tapti stipresniems, bei prisidėti prie jaunųjų žaidėjų tobulėjimo. Šis mėnesis buvo puikus, sunkiai dirbome, o to pasekoje nepralaimėjome nei vienų rungtynių. Rungtynės su „Žalgiriu“ B ir „Šiauliais“ buvo itin dramatiškos ir pareikalavusios nemažai jėgų. Po pirmojo kėlinio prieš lygos lyderius turėjome rimtą pokalbį rūbinėje ir visi supratome, kad nebegalime daugiau taip klysti. Tai buvo puikus sugrįžimas į rungtynes ir puikus reginys „Atmosferos“ sirgaliams. Šis mėnesis parodė, kad su tinkamu atsidavimu galime demonstruoti vis geresnį žaidimą. Stengsimės laimėti kiekvienas ateinančias rungtynes, o sezono pabaigoje matysime kur atsidursime“, – kalbėjo geriausias rugpjūčio mėnesio žaidėjas.

Tarp rugpjūčio mėnesio geriausiųjų buvo „Minijos“ atakuojantis saugas Shogo Osawa, „Panevėžio“ B puolėjas Faustas Steponavičius ir vartininkas Danas Šimkevičius, „Žalgirio“ B saugas Ervinas Vilkaitis, „Riterių“ B vartų sargas Lukas Paukštė ir Jonavos saugas Filip Halgoš. Taip pat puikią sportinę formą demonstravo net 3 FA „Šiaulių“ atstovai – Ronaldas Misiūnas, Algis Jankauskas ir liepos mėnesio geriausias žaidėjas Justas Petravičius.