Naujienos

Visas Pirmos lygos naujienų archyvas
Pirmos lygos birželio mėnesio žvaigždė – įvarčius štampuojantis Ričardas Beniušis

Pirmos lygos birželio mėnesio žvaigždė – įvarčius štampuojantis Ričardas Beniušis

liepos 5

Birželio mėnesis buvo karštas ne vien dėl klimato sąlygų. Įvykę trys Pirmos lygos turai žaidėjams leido atsiskleisti ne tik komandiškai, bet ir individualiai.

Susumavus visų Pirmos lygos klubų atstovų, lygos darbuotojų bei LFF atstovų balsus, birželio mėnesio geriausiu žaidėju pripažintas Kazlų Rūdos „Šilo“ puolimo lyderis – Ričardas Beniušis. 41-ių puolėjas šiame sezone jau yra pasižymėjęs vienuolika kartų, o birželio mėnesį po įvartį mušė į Vilniaus „Riterių“ B, Baltijos Futbolo Akademijos ir Mažeikių „Atmosferos“ vartus.

Patyrusį žaidėją toks pripažinimas nustebino iš gerosios pusės.

„Jausmas kiek neįprastas sulaukus tokio įvertinimo, iš pradžių pagalvojau, kad kas juokauja, bet iš tiesų tai labai smagu. Pastovumą mušant įvarčius leidžia išlaikyti patirtis. Nesijaučiu kažkuom pranašesnis už jauną žaidėją ir visus tuos talentus, tačiau mano atveju patirtis ir fiziniai duomenys suteikia pranašumą. O uoslė mušant įvarčius ateina su laiku.

Tai man berods trečias sezonas, kuomet rungtyniauju Pirmoje lygoje. Pati lyga buvo stipresnė, kai prieš 5 metus su tuo pačiu „Šilu“ laimėjome ją, žaidėjų lygis buvo kiek aukštesnis, gal ir tos pačios dublerinės ekipos gaudavo solidesnį pastiprinimą. Šiai minutei manau jaunimui reiktų pasitempti. Patarčiau neapsiriboti Pirma lyga, kilti kur aukščiau tikrai yra kur. Potencialo turinčio jaunimo tikrai yra, tiek tie patys „Panevėžio“ B ar Vilniaus „Žalgirio“ dubleriai, kurie žiūrisi rimtai. Palinkėčiau jiems kuo greičiau adaptuotis ir praskaidrinti tą išblyškusį jaunimo veidą, labiau pasitikėkite savimi“, – sakė gausų patirties bagažą sukaupęs puolėjas.

Į gegužės mėnesio žvaigždės titulą iš viso pretendavo 6 futbolininkai. Iš 21 galimo balso 9 surinko Ričardas Beniušis, 4 balsus gavo rezultatyviausiųjų lygos žaidėjų viršuje esantis Henrique. Po 3 balsus pasidalino prie FK „Jonavos“ pergalių svariai prisidėjęs Marius Ganusauskas ir jaunasis FA „Šiaulių“ atstovas Deividas Dovydaitis, o po vieną Dominykas Kubilinskas ir Gustas Žederštreimas.

mėnesio žaidėjas beniušis